29 kwi 2010

.

To wszystko jest złe, chore i niesprawiedliwe... dlaczego tak łatwo zranić tych najbliższych, chociaż wcale tego nie chcemy. Nie chcemy to mało powiedziane...nie chcemy jak jasna cholera, jak  !

Nic nie jest tak proste, jak by się mogło wydawać, nic nie jest tak łatwe, zawsze jest pod górę. Możesz mówić, prosić, płakać, drapać i nic! Tak łatwo powiedzieć, zrób coś, czegoś nie rób... Coś, co zakazane kusi... Nie zawsze jest to dobre, czasem potrzeba przymusu, by się uwolnić, oderwać.

Na szczeście wiem, że będą jeszcze piękniejsze dni, dzięki moim najważniejszym na świecie przyjaciołom, dzięki którym mogę się śmiać. Z Wami chcę dzielić ten marny świat, bo dzięki Wam i tylko dzięki Wam jest on kolorowy. Piękny, rózwwy nawet, no! Gdyby nie Wy....to wiecie, co. Wy wiecie, wystarczy.


Dziękuję i przepraszam, bo mam za co w obu przypadkach.
Kocham Was, a nienawidzę samej siebie.