Poza tym nic nowego, poza nowymi postanowieniami. Nigdy więcej tego nie zrobić. Nigdy więcej nie ukrywać swoich problemów przed bliskimi, a dodatkowo nie robić głupot, co Wy- Ty na to?
Już te rany się goją, rany na duszy, sercu...
Kocham Cię Onee-sama! Bardzo, jesteś bliska memu sercu, taka 'swoja'- tak wiem, Twoje słowa, ale gdy to powiedziałaś zrobiło mi się ciepło na sercu. Ciepło, bo usłyszałam tak ciepłe słowo. To miłe, bardzo.
Jutro grull, a wcześniej spotkam sie z Onee-sama i Lylą, bardzo się cieszę. To mi napewno z rana poprawi nastrój.
Jutro chyba sobie nie pojeżdżę, chociaż nie piję. Ha,ha! Trudno, nie na tym świat się kończy.
Ola..pocieszna, ale cholera mała, nie powiem. Małe dziecko i tylko...dodatkowo zespół. Szkoda mi...Dziś płakała za mamą...to dziwne. Nie ważne.
Sayonara, Oyasumi nasai