...ale mi niespodziewanie zupełnie wyłączono internet O_O
Są różne chwile, piękniejsze i brzydsze... mniejsza o to. Choćbym nie wiem, jak chciała, nie wszystko uda mi się zapamiętać. Teraz chcę bardzo, pamiętać większość chwil. Otaczających mnie ludzi (choć nie wszystkich xD), chwile te piękne, bo te niepiękne niech sobie idą, momenty, sceny.... To nie takie proste, jak pisanie, czy czytanie, chociaż niektórym i takie rzeczy sprawiają trudności, a zwłaszcze płci męskiej (bez obrazy panowie). Jednak kobieta bez faceta żyć nie może, od zawsze tak było. Chyba, że jest innej orientacji, ale to też normalne, ja tak uważam. Pozdrawiam, więc wszystkich bi, homo i hetero- jesteście po prostu wspaniali i tyle. Różnorodność ludzka jest piękna, nie sądzicie? Bez tego nie byłoby nic, nic! I pamietajcie o tym!
Poza tym, cholera... pogoda... tak lubi nam płatać figle, albo tylko mi. Nie wiem, ale to jest tak, że umówmy się- bądź pogodo konkretna. Jak świeci słońce, to świeci słońce, jak pada deszcz, to pada deszcz...a nie Ty sobie, a ja sobie. Jest pochmurno, ale nie pada. To mi się nie podoba, nie podoba! Człowieka tak muli, że łeb opada po prostu.
Poza tym dobrze mieć kogoś, kto posiedzi u Ciebie do 23-ciej. Co z tego, że potem jest z deczka przypał z rodzicami, ale jak będę miała własny pokój, to mi będą mogli... no właśnie... będą, ale niewiele xD bo będę na dole, a nie na górze, nie będziecie mi sapać, co z tego, że będzie mały, ale mój. Jak mi go zrobią, bo teraz to mam wątpliwości. Tak się zabierają... co z tego, że dla Ciebie TATUSIU to rzecz mniej ważna, dla MNIE jest to rzecz bardziej ważna! I gówno mnie to obchodzi co Ty myślisz, będę Ci tym zatruwała życie, aż w końcu mi zrobisz ten pokój, tą szafę! HA!
Teraz jest dobrze, było beznadziejnie, ale jest dobrze. Może już się zbieram...może już mi lepiej? Nie wiem, to się zobaczy.
^ !.KAHORI.! ^
