9 maj 2010

~ Kahori ~

Mam teraz coś do powiedzenia, nie ważne kto to czyta, wiem, że Ty to czytasz!

Pamiętaj, że choćby nie wiem, co się nie działo będę z Tobą, postaram się być, a przynajmniej bardzo chcę. Nie chcę zostawić Cię samej. Nie jest dla mnie ważne, co mówią o Tobie inni, co mówią o mnie. W dupie mam to! Ja mam swoje zdanie, swoje życie. Nie zmienię się, przynajmniej nie zmienię swojego postrzegania. Nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko wierzyć i działać. Nie poddawać się. Wiem, że jest Ci ciężko, wiem, że to wszystko trudne i pokomplikowane. Chcę żebyś była szczęśliwa, zależy mi na tym. Kocham Cie, jesteś mi bliska, jak siostra. Naprawdę, cieszę się, że mogłam Cię poznać...wiele to dla mnie znaczy, powtarzam Ci to często. Może Cię to już wkurzać, ale chcę żebyś pamiętała, że nie jesteś sama na tym świecie. Masz mnie, a także wiele innych osób. Może nie wiele, ale prawdziwych przyjaciół można policzyć na palcach jednej ręki. Ty jesteś nią, jesteś moją przyjaciółką.
Osoba tak wspaniała, jak Ty nie powinna mieć zmartwień, ale wiem, że nie należysz do narcyzów i przejmujesz się. Czasem może za bardzo, ale taka Twoja natura. Wiem, że jesteś delikatna jak kwiat, Twoje uczucia są czyste, jak rwący, przejżysty strumyk. Tyle się dzieje w Twojej głowie... Tyle się dzieje w Twojej duszy i sercu, że to pewnie trudne do wyobrażenia nawet dla mnie. Mimo to chcę byś wiedziała, byś była pewna, że wciąż w Ciebie wierzę, w Twoją siłę i upór. Wierzę, że nadal dasz sobie radę z tym wszytkim, że jesteś silna, choć jest czasem w życiu tak truny okres, jak teraz, ale to mija... prędzej czy później. Wierz mi, że będę przy Tobie, by Cię wesprzeć, by poradzić, a jak to nic nie da to choćby po to, by Cię przytulić i powiedzieć 'będzie dobrze', chociaż nie mam na to żadnej gwarancji. Nie mam gwarancji, ale wierzę i proszę byś Ty też uwierzyła, że dasz radę, że będzie lepiej. Po każdej burzy wychodzi słońce...

To nie wszystko, co mogłabym powiedzieć, ale pewnie nie będzie chciało sie tyle czytać, więc tylko tyle...to, co chciałabym Ci powiedzieć ciężko ubrać w słowa. Po prostu dziękuję, że jesteś :*