10 maj 2010

Wczoraj jest historią, dziś jest cudem!

Coś mnie trafia...

W sumie nie było sprawdzianu z niemca, co mnie niezmiernie cieszy, bardzo! Jutro będzie. Niestety był z historii, napisałam, co wiedzialam i odleciałam xD

Tak, za okno.^ ^ Ale tylko wzrokiem i myślami chyba. Trochę świruję już, za ładna pogoda była. Wszystko jak narazie jest dobrze, póki co. Kupiłam dzisiaj, co miałam kupić, co mi było cholernie potrzebne. Mam ogromną nadzieję, że mi wyjdzie i się spodoba ^ ^

Cholera jasna ludzie, jak Wy mnie nakręcacie, nawet uczyć mi się zachciewa. Normalnie jaki Wy macie na mnie wpływ, jak Wy na mnie działacie. Kojąco, uspokajająco, a zarazem dajecie mi pałera, kopa! Nic z tym nie zrobię, bo nie muszę. Jest super, niech tak będzie, proszę!
Obiecuję, odmówię tę litanię ze spowiedzi, jak znajdę xD Jak na razie nie mogę w Internecie, ale inna trochę może być? Chyba nic się nie stanie, co?

Na co masz dzisiaj ochotę?

Ja miałam na lody i tak przepadła cała moja wypłata...frytki, lody, sok i coś jeszcze, ale nie powiem Ci co kochana! Niespodzianka! ;P




Chcę tylko dodać, że jak komuś, coś nie pasi to ma wielki problem, wielki. Na szczęście nie mój! Dodatkowo, dziękuję. Mister D...! szalejesz po prostu na 'murawie' xD < dobrze, że on tego nie czyta! xD
Nie mogę , po prostu nie mogę się opanować, przez co nie wiem, co pisać. Wenę twórczą chcę przekazać Kahori i cały mój talent pisarski. Dodatkowo talent plastyczny!- to taki testament, wiesz ;) Humor i 'wieczną fazę' Wilsonowi, a Harunowi? To, co miałam do Ciebie i od Ciebie. Kartę do telefonu możesz sobie też wziąć! A Bury słuchaj, w razie mojego nagłego zgonu, ale takiego prawdziwego masz mój złom, znaczy telefon. No i nie wiem, zróbcie coś pożytecznego ze mną. Oddajcie organy do przeszczepu, co się da. Tylko nie oczy! Bo one i tak nikomu nie pomogą xD
I zęby zostawcie na miejscu, bo też raczej nic z nich nie będzie, zaplombowane i w ogóle, reszte? Możecie sobie zabrać. Serce podzielcie między moich prawdziwych przyjaciół, między Tych, których kocham, których warto kochać. Wiem kim oni są, w razie czego spiszę to na papierze. Nazwiska i imiona tych ludzi!

I tak wiem, że za dużo mi zostało na tym świecie, więc nie będę się nad tym rozwodzić, ale wiecie. Kto wie, bo tego nie wie nikt. 

Ale obiecuję, że to ja pierwsza Was wykończę ;D

BuŹŹŹŹŹiaki :***



Do okna! (do okna!)
Pod płot! (pod płot!)
Po jajach mu/mi cieknie...! (pot!) hahaha!